RavzaGul.com
RavzaGul.com
RavzaGul.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RavzaGul.com

KapıAnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Titresin kalbim ismini her duyduğumda.

4 posters
YazarMesaj
nurgül
Admin
Admin
nurgül

Titresin kalbim ismini her duyduğumda. Empty
MesajKonu: Titresin kalbim ismini her duyduğumda.   Titresin kalbim ismini her duyduğumda. Icon_minitime18.04.10 16:19

Ilık bahar rüzgârları gibi ferahlatsın yaralarımı. Sürüklesin sonbaharıTitresin kalbim ismini her duyduğumda. Virgul eylülü hatta hüznü bile. Ben ikindi vaktinin yorgun tutsağıyım. Uzayan gölgemle birlikte kısalan ömrümTitresin kalbim ismini her duyduğumda. Virgul kızıllaşan gökyüzüne dalmış sönük gözlerim var.

MuhtaçlığımıTitresin kalbim ismini her duyduğumda. Virgul acizliğimi katıp duama bir tutam tevekkül istiyorum Rabbim; bakışlarımaTitresin kalbim ismini her duyduğumda. Virgul yitiklerimeTitresin kalbim ismini her duyduğumda. Virgul kaybedişlerime. Bir tevekkül istiyorum Rabbim; gözlerimin kapandığı yer umutTitresin kalbim ismini her duyduğumda. Virgul açıldığı yer Alla hu Ekber!

Bir tevekkül iliştir kalbime ey Rabbim!

Suskunluğumun adı olsun. Ayaza çekmiş gecelerimin sızılarını sustursun önce. Dindirsin bütün hesaplarımıTitresin kalbim ismini her duyduğumda. Virgul kavgalarımıTitresin kalbim ismini her duyduğumda. Virgul anlamsız gürültülerimi. Sakin ve suskun bir teslimiyette bulayım âlemin huzurunu.

BiliyorumTitresin kalbim ismini her duyduğumda. Virgul sessizlik gecenin üzerinde bir yük değildir sadece. Her kalem kâğıtlara önce sessizliği yazar ve her sessizlik önce aşka bular kendini. Meryem suskunluğuna bulanmış aşk-ı tevekkül istiyorum senden ey Rabbim.

Yalnızca senden ve yalnızca senin aşkını istiyorum. Bir inşirahTitresin kalbim ismini her duyduğumda. Virgul bir genişlikTitresin kalbim ismini her duyduğumda. Virgul bir tevekkül… Kalemimin ilk hecesi sükûtTitresin kalbim ismini her duyduğumda. Virgul son hecesi Nûn…

Tebessümler bıraksın yüzümde. Baharı bekleyen tohumlarım filizlensin kalbimin otağında. Ufak bir çocuk saflığıyla bürünsün duam ellerime. Gözyaşlarım beklediğim muştularımı beslesin.

Bir tevekkül bahşet ey Rabbim gönlümeTitresin kalbim ismini her duyduğumda. Virgul duamaTitresin kalbim ismini her duyduğumda. Virgul sabrıma.

Yeni bir dirilişi müjdeleyen bir bahar örülsün hayatıma. Gözyaşlarımın dilini bilen sensinTitresin kalbim ismini her duyduğumda. Virgul tut kelimelerimin niyazınıTitresin kalbim ismini her duyduğumda. Virgul tut ellerimiTitresin kalbim ismini her duyduğumda. Virgul tut beni ey Rabbim ve bir tevekkül kondur yüreğime…

Armağanım olsun. Yağmur damlası gibi usulca ıslatsın çatlamış ruhumu. Bütün dayanaklarımı ve bütün tutamaklarımı bırakıp ardımda senin sağlam ipine sarılayım sımsıkı. Seni bulayım hep aramaklarımda.

Şah damarı yakınlığında değsin alnım secdeye. Atmasına izin verdiğin kalbim senin aşkınla atsın. Senin isminle başlasın başlamaklarım. Ben aceleye meyyal gönlümle hicretini tamamlayamayan bir muhacirim. Ellerim boşTitresin kalbim ismini her duyduğumda. Virgul boynum düşükTitresin kalbim ismini her duyduğumda. Virgul dizlerim titrek.

Bir tevekkül istiyorum Rabbim; sana giden yollarımı açanTitresin kalbim ismini her duyduğumda. Virgul yüreğime bir fetihTitresin kalbim ismini her duyduğumda. Virgul hasretlerime bir vuslat…

Fazlından bir tevekkül istiyorum ey Rabbim beni sana bağlayanTitresin kalbim ismini her duyduğumda. Virgul yalnız sanaTitresin kalbim ismini her duyduğumda. Virgul sadece sana.
http://nurgulce.blogspot.com
göksel avcı

MesajKonu: Geri: Titresin kalbim ismini her duyduğumda.   Titresin kalbim ismini her duyduğumda. Icon_minitime18.04.10 17:11

AMİN AMİN AMİN ECMAİN
çok güzel ALLAH c.c razı olsun
dualarımızı kabul ettiği dualar arasına katsın inşallah
AKEVLER[HACER]
Admin
Admin
AKEVLER[HACER]

MesajKonu: Geri: Titresin kalbim ismini her duyduğumda.   Titresin kalbim ismini her duyduğumda. Icon_minitime25.04.10 9:39

Fazlından bir tevekkül istiyorum ey Rabbim beni sana
bağlayanTitresin kalbim ismini her duyduğumda. Virgul yalnız sanaTitresin kalbim ismini her duyduğumda. Virgul sadece sana.

emegine saglık rabbim kabul eylesin.
katrenur
Forum Yetkilisi
Forum Yetkilisi
katrenur

MesajKonu: Geri: Titresin kalbim ismini her duyduğumda.   Titresin kalbim ismini her duyduğumda. Icon_minitime25.04.10 12:24

amin allah razıolsun

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ey kalbim edeple bir seferdeyim!
» Örtülü değilim ama Kalbim temiz!