RavzaGul.com
RavzaGul.com
RavzaGul.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RavzaGul.com

KapıAnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Efendimiz S.A.V.'den Sağlık ve âfiyet için duâ

2 posters
YazarMesaj
AKEVLER[HACER]
Admin
Admin
AKEVLER[HACER]

Efendimiz S.A.V.'den Sağlık ve âfiyet için duâ Empty
MesajKonu: Efendimiz S.A.V.'den Sağlık ve âfiyet için duâ   Efendimiz S.A.V.'den Sağlık ve âfiyet için duâ Icon_minitime01.03.10 14:44

Resûlullah şu duâyı çok okurdu: “Allahümme innî es'elüke-ssıhhate vel-âfiyete vel-emânete ve hüsnel-hulkı verrıdâe bilkaderi birahmetike yâ Erhamerrâhimîn”. Bunun mânası, (Ya Rabbî! Senden, sıhhat ve âfiyet ve emânete hıyânet etmemek ve güzel ahlâk ve kaderden râzı olmak istiyorum. Ey merhamet sahiplerinin en merhametlisi! Merhametin hakkı için, bunları bana ver!) demektir.
AKEVLER[HACER]
Admin
Admin
AKEVLER[HACER]

MesajKonu: Geri: Efendimiz S.A.V.'den Sağlık ve âfiyet için duâ   Efendimiz S.A.V.'den Sağlık ve âfiyet için duâ Icon_minitime01.03.10 14:44

“Allahümme innî es'elüke-ssıhhate vel-âfiyete vel-emânete ve hüsnel-hulkı verrıdâe bilkaderi birahmetike yâ Erhamerrâhimîn”.
zehra
Forum Yetkilisi
Forum Yetkilisi
zehra

MesajKonu: Geri: Efendimiz S.A.V.'den Sağlık ve âfiyet için duâ   Efendimiz S.A.V.'den Sağlık ve âfiyet için duâ Icon_minitime30.03.10 23:05

Resûlullah şu duâyı çok okurdu: “Allahümme innî es'elüke-ssıhhate vel-âfiyete vel-emânete ve hüsnel-hulkı verrıdâe bilkaderi birahmetike yâ Erhamerrâhimîn”. Bunun mânası, (Ya Rabbî! Senden, sıhhat ve âfiyet ve emânete hıyânet etmemek ve güzel ahlâk ve kaderden râzı olmak istiyorum. Ey merhamet sahiplerinin en merhametlisi! Merhametin hakkı için, bunları bana ver!) demektir
zehra
Forum Yetkilisi
Forum Yetkilisi
zehra

MesajKonu: Geri: Efendimiz S.A.V.'den Sağlık ve âfiyet için duâ   Efendimiz S.A.V.'den Sağlık ve âfiyet için duâ Icon_minitime30.03.10 23:05

“Allahümme innî es'elüke-ssıhhate vel-âfiyete vel-emânete ve hüsnel-hulkı verrıdâe bilkaderi birahmetike yâ Erhamerrâhimîn

Efendimiz S.A.V.'den Sağlık ve âfiyet için duâ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Peygamber Efendimiz (S.A.V.) İçin Yazılan Şiirler...
» radyo için rumuz alabilmek için
» Havuç = Sağlık ve Güzellik
» Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'in (asm) Yaptığı Dualar
» EFENDİMİZ............