RavzaGul.com
RavzaGul.com
RavzaGul.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RavzaGul.com

KapıAnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ALLAHTAN CC SABIR İSTEMEYİN....

2 posters
YazarMesaj
AKEVLER[HACER]
Admin
Admin
AKEVLER[HACER]

ALLAHTAN CC SABIR İSTEMEYİN.... Empty
MesajKonu: ALLAHTAN CC SABIR İSTEMEYİN....   ALLAHTAN CC SABIR İSTEMEYİN.... Icon_minitime26.02.10 22:00

Allahtan Sabır İstemeyin

bir sıkıntımızda veya bir derde tutulupda Allaha yalvarıp dua ederken sakın Allah'ım bana sabır ver demeyin...Peygamber efendimiz bir gün Allah'a yalvaran bir mümini duydu,mümin şöyle diyordu:"Allah'ım bana sabır ver.."
Peygamber efendimiz mümine şöyle buyurdu:"Sen Allahtan ne istedin biliyormusun?"Oda sıkıntılı olduğum için Allahtan sabır istedim " dedi.
Peygamber efendimizde hayır sen Allahtan dert istedin Allah sabrı niye verir verdiği derde katlanmak için bir daha Allaha yalvarırken Allahım bana afiyet ver diye dua et diye buyurdu.sıkıntımızda hüznümüzde derdimizde duamızda Allah'tan Afiyet İstemeliyiz.Başkalarınada dua edeken de aynı şeyi gözetmeliyiz.
alıntıdır.
zehra
Forum Yetkilisi
Forum Yetkilisi
zehra

ALLAHTAN CC SABIR İSTEMEYİN.... Empty
MesajKonu: Geri: ALLAHTAN CC SABIR İSTEMEYİN....   ALLAHTAN CC SABIR İSTEMEYİN.... Icon_minitime28.03.10 3:31

Peygamber efendimizde hayır sen Allahtan dert istedin Allah sabrı niye verir verdiği derde katlanmak için bir daha Allaha yalvarırken Allahım bana afiyet ver diye dua et diye buyurdu.sıkıntımızda hüznümüzde derdimizde duamızda Allah'tan Afiyet İstemeliyiz.Başkalarınada dua edeken de aynı şeyi gözetmeliyiz.
alıntıdır

ALLAHTAN CC SABIR İSTEMEYİN....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sabır
» Çaresizliğin Çaresi Sabır