RavzaGul.com
RavzaGul.com
RavzaGul.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RavzaGul.com

KapıAnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Üyelerin Dikatine

4 posters
YazarMesaj
nurgül
Admin
Admin
nurgül

Üyelerin Dikatine Empty
MesajKonu: Üyelerin Dikatine   Üyelerin Dikatine Icon_minitime25.02.10 18:17

Arkadaşlarım Zikirler dışında kopyala yapıştır yapmayalım lütfen.konularına göre yorumlarımızı katalım tartışalım renklendirelim monotonluktan çıkalım artık Allaha Emanet olun.
http://nurgulce.blogspot.com
şehitadayı
Admin
Admin
şehitadayı

Üyelerin Dikatine Empty
MesajKonu: Geri: Üyelerin Dikatine   Üyelerin Dikatine Icon_minitime25.02.10 18:20

evet katılıyorum. bu hepimiz için. çünkü sitenin ahengini etkiliyo. gelen ziyaretçilerde sıkıcı bulabilir. burası hepimizin mekanı. hepimiz aynı hassasiyetle çalışmamız gerek. aynı cümleler defalarca yayınlandığında görüntü ve anlam dağınıklığı oluyo. hepinize teşekkür ediyorum...
nurgül
Admin
Admin
nurgül

Üyelerin Dikatine Empty
MesajKonu: Geri: Üyelerin Dikatine   Üyelerin Dikatine Icon_minitime25.02.10 18:22

Doğru söylüyorsun artık yapılmaz herhalde bende teşekkür ederim ilginize
zehra
Forum Yetkilisi
Forum Yetkilisi
zehra

Üyelerin Dikatine Empty
MesajKonu: Geri: Üyelerin Dikatine   Üyelerin Dikatine Icon_minitime25.02.10 18:46

Nurgül canım arkadasım ben uyarınızdan alındım ben kopyalansada duaedıyor katılıyorum dua nın neyını tartısıcam ben dua sıtesındeyım tartışma programında değil ilk kez basıma boyle uyarı geldı çok üzüldüm ama sizde dağil bunu her kez yapıyor ve ben kendi adıma yazıyorum sizleri çok sevmiştim ablamada dua ettim yıne guzel bir dua sitesiyle tanıstırdığı ıçın benı ama çok üzüldüm tam artık sizlere alışıp zikirlerime başlamama fırsat tahammülünde bulunmadınız olsun kısmet böyleymiş vardır bundada bır hayır HAKKINIZI HELAL EDİN BEN HEPINIZI RABBIME EMANET EDIYORUM......................................................................................ZEHRA.......
nurgül
Admin
Admin
nurgül

Üyelerin Dikatine Empty
MesajKonu: Geri: Üyelerin Dikatine   Üyelerin Dikatine Icon_minitime25.02.10 18:59

zehracığım ben zana dua etme demiyorumki kardeşim eğer tam okusa idin ne demek istediğimi anlardın dua yani tesbih dışındaki konular için dedim ben kopyala yapıştır yapmayalım yorum yazalım dedim.Öyle hemen küsüp bırakmaz olmaz.ben çok üzülürüm seni çok seviyorum ayrılmanı istemiyorum tekrar diyorum ben dua yani tesbih dışında diye belirttim
Admin
Admin
Admin
Admin

Üyelerin Dikatine Empty
MesajKonu: Geri: Üyelerin Dikatine   Üyelerin Dikatine Icon_minitime26.02.10 4:09

nurgül demiş ki:
Arkadaşlarım Zikirler dışında kopyala yapıştır yapmayalım lütfen.konularına göre yorumlarımızı katalım tartışalım renklendirelim monotonluktan çıkalım artık Allaha Emanet olun.

ilk ve sonkez konuşuyorum kopyala yapıştır biraz dikkat edelim ama içimizden yapalım zikirleri

sizlerden şunu istiyorum cekilen besmele sayısını yazın orda biriksin hatim dualarımızda onları birleştirip duasın yapalım ama bu şekilde yaparsak kaç adet cekilmiş bilinmez haydi siteyi tam dua sitesine dönüştürelim
https://ravza.forum.st

Üyelerin Dikatine
1 sayfadaki 1 sayfası