RavzaGul.com
RavzaGul.com
RavzaGul.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RavzaGul.com

KapıAnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Üniversite adaylarına ücretsiz Akıllı CD Seti

YazarMesaj
nurgül
Admin
Admin
nurgül

Üniversite adaylarına ücretsiz Akıllı CD Seti Empty
MesajKonu: Üniversite adaylarına ücretsiz Akıllı CD Seti   Üniversite adaylarına ücretsiz Akıllı CD Seti Icon_minitime16.02.10 21:05

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile Kültür Eğitim Kurumları işbirliği ile hazırlanan Türkiye’nin ilk ve tek “Akıllı CD Seti” çalışması ile sınava girecek olan öğrencilere üniversiteye hazırlık sürecinde ileri teknoloji desteği sağlanıyor

Akıllı CD Seti ile üniversite sınavına girecek olan ve sistemli bir şekilde sınava hazırlanmak isteyen herkese kapsamlı ve anlaşılır bir şekilde dershane hizmeti sağlanıyor. Akıllı CD Seti, geniş kapsamlı içeriği ile üniversite sınavına girecek olan öğrencilere önemli bir destek sunuyor.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş da belediye olarak gençlerin, geleceğe güvenle bakabilen seçkin bireyler olarak hayata atılabilmesini arzuladıklarını bunun için de eğitim alanında yeni yatırımlar yaparak kaliteli eğitime tam destek verildiğini belitti. Başkan Topbaş, bu bağlamda Türkiye’nin ilk ve tek Akıllı YGS-LYS CD’sinin hizmete sunulduğunu ve projenin gençler için yararlı olmasını umduğunu ifade ederek tüm gençlere derslerinde ve sınavlarında başarılar diledi.

İçeriğinde konu anlatımları ile binlerce test ve deneme sınavlarının yanı sıra Çoklu Zeka Envanteri, Mikroskobik Karne, Boş-Yanlış Analizi bölümleri yer alıyor. Yaklaşık 1650 sayfalık içeriğe sahip Akıllı YGS-LYS CD’si yeni sınav sistemine göre oluşturulmuş olan 3 YGS ve 3 LYS deneme sınavları ile çözümlerini içeriyor.

Her insanın kendine özgü bir zeka profili vardır ve öğretim teknikleri de öğrencinin zeka türüne göre düzenlenmesi gereğinden hareketle oluşturulan Çoklu Zeka Envanteri ile öğrenciler zeka türlerini belirleyip bu türe uygun kolay öğrenme stratejilerini öğrenebilecekler.

Mikroskobik karne sayesinde öğrenciler bir dersle ilgili hem ünite hem de alt başlık ölçeğinde performanslarını ölçme ve değerlendirme fırsatı bulacaklar.

Öğrenciler yaptıkları test ve deneme sınavlarında boş ve yanlış cevaplarını Boş- Yanlış Analizi Sistemi ile ölçüp eksik oldukları konuları belirleyebilecekler.

Akıllı CD Setinde öğrenciler her bir soru için otomatik olarak belirlenen 1 dakikalık süreyi de değiştirebiliyorlar.

Bilgisayara kopyalanıp da kullanılabilen Akıllı CD Seti’nden birden fazla öğrenci yararlanabiliyor.

Tüm Belnet İnternet ve Bilgi Erişim Merkezleri’nde, Belnet Otobüsü’nde ve İstanbul’daki tüm liselerde ücretsiz olarak dağıtılacak olan Akıllı CD Setini öğrenciler, bu adrestende indirebiliyor. Proje ile üniversite adayı 100.bin gence ulaşmak hedefleniyor.]
http://nurgulce.blogspot.com

Üniversite adaylarına ücretsiz Akıllı CD Seti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Akıllı otomobiller geliyor