RavzaGul.com
RavzaGul.com
RavzaGul.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RavzaGul.com

KapıAnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

dünya seni sıkarsa

2 posters
YazarMesaj
fatiha
Admin
Admin

dünya seni sıkarsa Empty
MesajKonu: dünya seni sıkarsa   dünya seni sıkarsa Icon_minitime12.06.10 11:32

eger
bir gün dünya seni sıkarsadünya seni sıkarsa Clip_image001 Rabbine dönüp dünya seni sıkarsa Clip_image001benim büyük bir sıkıntım var deme.
Sıkıntına dönüp dünya seni sıkarsa Clip_image001" benim ne büyük bir Rabbim var "
de!

İşte Hazreti Pir Mevlâna (ks) dilindendünya seni sıkarsa Clip_image001 siz canların hâlisâne gönüllerinden çıkandünya seni sıkarsa Clip_image001 Amin hitamına müştak niyazımız:
Ey arslanlar yaratan dünya seni sıkarsa Clip_image002'ım! Eğerdünya seni sıkarsa Clip_image001 biz bir köpeklik etti isekdünya seni sıkarsa Clip_image001 nefs-i emmâre arslanını pusudan çıkarıpdünya seni sıkarsa Clip_image001 üstümüze saldırtma. Aslında bize mânevî
kuvvet verendünya seni sıkarsa Clip_image001 hoşdünya seni sıkarsa Clip_image001 tatlı su gibi olan ibâdetlerimizidünya seni sıkarsa Clip_image001 iyiliklerimizidünya seni sıkarsa Clip_image001 yapılması zordünya seni sıkarsa Clip_image001

ateş gibi yakıcı gösterme. Hakîkatte ateş olan ve bizi felâkete sürükleyen
günahlarımızıdünya seni sıkarsa Clip_image001 dünya sevgisini dedünya seni sıkarsa Clip_image001 bize hoşdünya seni sıkarsa Clip_image001 latîf su gibi sevdirme...dünya seni sıkarsa Clip_image002'ım! Sendünya seni sıkarsa Clip_image001 bizidünya seni sıkarsa Clip_image001 dünya sevgisi ile sarhoş eder de âdetâdünya seni sıkarsa Clip_image001 kahır şara*bından mestlik verirsendünya seni sıkarsa Clip_image001 aslında yok olan şeyleridünya seni sıkarsa Clip_image001 dünya ziynetlerini var*lık sûretine
büründürürdünya seni sıkarsa Clip_image001 var gibi gösterirsin. dünya seni sıkarsa Clip_image002'ım! İlâhî yardımınındünya seni sıkarsa Clip_image001 merhametinin sembolü olan "mâi
tahûr"udünya seni sıkarsa Clip_image001 o tertemiz suyu serp de şu günahkâr dünyanın
gafletdünya seni sıkarsa Clip_image001 cehâlet ve sapıklık ateşi tamamiyle nûr
kesilsin ve günahkârlar kurtulsun.

Ey cümle halkın maksududünya seni sıkarsa Clip_image001
al gönlümü senden yanadünya seni sıkarsa Clip_image001
ey külli şeyin mevcududünya seni sıkarsa Clip_image001

al gönlümü senden yana ...

Budur yüreğim yâresidünya seni sıkarsa Clip_image001
gitmedi yüzüm karasıdünya seni sıkarsa Clip_image001
ey bi-çâreler çâresidünya seni sıkarsa Clip_image001

Nefs elinden âvâreyimdünya seni sıkarsa Clip_image001
hırs elinden bî-çâreyimdünya seni sıkarsa Clip_image001
gayrı kime yalvarayımdünya seni sıkarsa Clip_image001

Kurtar nefsin belâsındandünya seni sıkarsa Clip_image001
can bu lutfu bula sendendünya seni sıkarsa Clip_image001
n'ola ihsân ola sendendünya seni sıkarsa Clip_image001

Gözlerimi giryan eyledünya seni sıkarsa Clip_image001 hem ciğerim biryan eyledünya seni sıkarsa Clip_image001 esrârına hayran eyledünya seni sıkarsa Clip_image001 al gönlümü senden yana
Ümmi Sinân der: Yaradandünya seni sıkarsa Clip_image001 kaldır perdeyi aradandünya seni sıkarsa Clip_image001 kurtar bizi bu yaradandünya seni sıkarsa Clip_image001 al gönlümü senden yana

Vakt-i şerifdünya seni sıkarsa Clip_image001 Cumadünya seni sıkarsa Clip_image001 ömür ve şahsiyetlerimizdünya seni sıkarsa Clip_image001
ahir ve akibetdünya seni sıkarsa Clip_image001 zahir ve batınlarımız hayroladünya seni sıkarsa Clip_image001
Aşkullahdünya seni sıkarsa Clip_image001 Muhabbettullahdünya seni sıkarsa Clip_image001 Marifetullahdünya seni sıkarsa Clip_image001
Şevkullah ve Zikrullah gönüllere nakşola
Şefaat û nebi cümlemize nasib ola efendim

Umalım ki Mevlam söylediklerimizi önce bize duyursundünya seni sıkarsa Clip_image001
sonra ihtiyacı olanlara tesir buyursun. . .İnşdünya seni sıkarsa Clip_image002......
sehri
tecrübeli kullanıcı
sehri

dünya seni sıkarsa Empty
MesajKonu: Geri: dünya seni sıkarsa   dünya seni sıkarsa Icon_minitime12.06.10 17:18

AMİN ALLAH cc RAZI OLSUN...

dünya seni sıkarsa
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yürü yalan dünya
» Dünya - Sâdık Dânâ
» DÜNYA KENTİ KONYA TARİHİ HAKKINDA...
» Sevdim Seni
» Sevdim Seni