RavzaGul.com
RavzaGul.com
RavzaGul.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RavzaGul.com

KapıAnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ispartaspor bombaları patlatıyor!

YazarMesaj
kzm3232

kzm3232

Ispartaspor bombaları patlatıyor! Empty
MesajKonu: Ispartaspor bombaları patlatıyor!   Ispartaspor bombaları patlatıyor! Icon_minitime09.08.09 0:11

Ispartaspor dış transferde bombaları patlattı! Bank Asya 1.Lig'den Gaziantep Büyükşehirli orta saha oyuncusu Aydın ve 2. Lig ekiplerinden Kahramanmaraş'ın kaptanı Bünyamin'le 2'şer yıllık sözleşme imzalandı. Ayrıca takıma Süper Lig'den bir kaleci de katıldı! Manisasporlu Fatih artık Ispartaspor'da!
Ispartaspor Transfer Komitesi, Dış Transfer’de ardı ardına bombaları patlatıyor. Son yılların en iyi kadrosunu kurmayı hedefleyen yönetim, belirlenen isimleri tek tek takıma kazandırmaya çalışıyor.

1. VE 2. LİG’DEN TRANSFERLER
Ispartaspor Dış Transfer’de geçtiğimiz yıl Bank Asya 1. Lig’de Gaziantep Büyükşehir forması giyen 26 yaşındaki orta saha oyuncusu Aydın İnanç ve Kahranmaraşspor’da attığı 18 golle şampiyonlukta pay sahibi olan takım kaptanı golcü futbolcu Bünyamin Kılınç’la 2’şer yıllık sözleşme imzaladı.

Tesislerde önceki gün saat 19.15’te düzenlenen imza törenine Kulüp Başkanı Remzi Erdoğan, Asbaşkan Bayram Doğan, Futbol Şube Sorumlusu Hilmi Kartal, Basın Sözcüsü Mustafa Yavuz Öz ve Yönetim Kurulu Üyesi Ziya Gür katıldı.

Kulüp Başkanı Erdoğan, 2 önemli oyuncuyu kadrolarına dahil ettikleri için mutlu olduklarını söyledi. Erdoğan, “Camiamıza hayırlı olsun. Bambaşka bir Ispartaspor geliyor” dedi. -"ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ"-
Gaziantep Büyükşehir’den transfer edilen orta saha oyuncusu Aydın İnanç ise Ispartaspor’un şehir takımı olduğunu belirterek, “Hedef bizim çok önemli. Ispartaspor’un başarısı için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

-18 GOL ATTI-
Geçtiğimiz sezon Kahramanmaraş’ta şampiyonluk yaşadığını belirten santrfor Bünyamin Kılınç da, Ispartaspor’a geldiği için çok mutlu olduğunu söyledi. Büyük bir camiaya geldiğine dikkat çeken Kılınç, “Geçtiğimiz sezon 18 gol attım. Hedefi olan bir takıma geldim. İnşallah el birliğiyle Ispartaspor’u bir üst lige çıkaracağız. Şampiyonluk yaşamaya geldim” dedi.

-SÜPER LİG'DEN KALECİ-Öte yandan Ispartaspor, kaleci Şükrü Fırtına’dan sonra Manisaspor’un genç file bekçilerinden Fatih Kaldan’la da sözleşme imzaladı.

Geçtiğimiz sezonki iskelet kadrodan 5-6 oyuncu ile devam eden ve sıfırdan bu işe soyunan yönetim, Turkcell Süper Lig ekiplerinden Manisaspor’un genç kalecisi Fatih Kaldan’ı kiraladı. Genç eldiven’le dün 1 yıllık sözleşme imzalandı.

-"ISPARTASPOR’DA PARLAYACAĞIM"-
Kulüp binasında gerçekleştirilen imza töreninde konuşan genç file bekçi, “Ispartaspor’a geldiğim için mutluyum. Pembe-yeşilli takımın başarısı için elimden geleni yapacağım. Ispartaspor’da parlayacağım” dedi.

AYDIN İNANÇ’IN KÜNYESİ:
1996 yılında Gaziantep Çağlayanspor’da amatör futbol hayatına başlayan Aydın İnanç, 2002 Sezonunda GASKİ’de profesyonel oldu. Uzun yıllar GASKİ forması giyen İnanç, Kahranmaraşspor ve en son da Gaziantep Büyükşehir formasını giydi. Aydın, 5 Ocak 1983 Gaziantep doğumlu.

BÜNYAMİN KILINÇ’IN KÜNYESİ:
1999 Sezonu’nda Kahramanmaraş Sağlıkspor’da futbol hayatına başlayan Bünyamin Kılınç, 2002 yılında Alanyaspor’da profesyonel oldu. Yeni Transfer Aydın İnanç’la eski takım arkadaşı olan Kılınç, Alanya, GASKİ ve Kahranmaraş’ta forma giydi. Geçtiğimiz yıl 18 gol atarak başarıda pay sahibi olan Kılınç, Maraş’ın takım kaptanlığını da yapıyordu. Bünyamin, 1 Ekim 1984 Afşin doğumlu.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ispartaspor Teknik Direktörü Tarık Söyleyici