RavzaGul.com
RavzaGul.com
RavzaGul.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RavzaGul.com

KapıAnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yaşam bana bir şeyler mi anlatmak istiyorsun?“

2 posters
YazarMesaj
nurgül
Admin
Admin
nurgül

Yaşam bana bir şeyler mi anlatmak istiyorsun?“ Empty
MesajKonu: Yaşam bana bir şeyler mi anlatmak istiyorsun?“   Yaşam bana bir şeyler mi anlatmak istiyorsun?“ Icon_minitime14.04.10 12:02

Başarılı insanları diğer insanlardan ayıran özelliklerden biri de tutumlarıdır.

Başarısız olduğumu hisssettiğimde;

„YaşamYaşam bana bir şeyler mi anlatmak istiyorsun?“ Virgul bana bir şeyler mi anlatmak istiyorsun?“ Derim.
Çünkü...
BaşarısızlıkYaşam bana bir şeyler mi anlatmak istiyorsun?“ Virgul „Ben bir başarısızım.“ demek değildir;
„Henüz başaramadım.“ demektir.
BaşarısızlıkYaşam bana bir şeyler mi anlatmak istiyorsun?“ Virgul „Ben hiçbir şey gerçekleştiremedim.“ demek değildir;
„Bir şeyler öğrendim.“ demektir.
BaşarısızlıkYaşam bana bir şeyler mi anlatmak istiyorsun?“ Virgul „Aptallaştım.“ demek değildir;
„Deneyerek yaşamak için gerekli inanca sahibim.“ demektir.
BaşarısızlıkYaşam bana bir şeyler mi anlatmak istiyorsun?“ Virgul „ümitsizliğe kapıldım.“ demek değildir;
„Deneme cesaretini gösterdim.“ demektir.
BaşarısızlıkYaşam bana bir şeyler mi anlatmak istiyorsun?“ Virgul „istediklerime sahip olamayacağım.“ demek değildir;
„Değişik tarzda bir şeyler yapmalıyım.“ demektir.
BaşarısızlıkYaşam bana bir şeyler mi anlatmak istiyorsun?“ Virgul „Ben aşağılığım.“ demek değildir;
„Mükemmel değilim.“ demektir.
BaşarısızlıkYaşam bana bir şeyler mi anlatmak istiyorsun?“ Virgul „zamanımı boşa harcadım“ demek değildir;
„Yeniden başlamak için bir nedenim var.“ demektir.
BaşarısızlıkYaşam bana bir şeyler mi anlatmak istiyorsun?“ Virgul „Vazgeçmeliyim“ demek değildir;
„Daha sıkı çalışmalıyım.“ demektir.
BaşarısızlıkYaşam bana bir şeyler mi anlatmak istiyorsun?“ Virgul „Asla başaramayacağım.“ demek değildir;
„Daha sabırlı olmalıyım.“ demektir.
BaşarısızlıkYaşam bana bir şeyler mi anlatmak istiyorsun?“ Virgul „Kendimden ümidimi kestim.“ demek değildir;
„Bir bildiğin var.“ demektir.

John Maxwell
http://nurgulce.blogspot.com
fatma_kubra
Forum Yetkilisi
Forum Yetkilisi
fatma_kubra

Yaşam bana bir şeyler mi anlatmak istiyorsun?“ Empty
MesajKonu: Geri: Yaşam bana bir şeyler mi anlatmak istiyorsun?“   Yaşam bana bir şeyler mi anlatmak istiyorsun?“ Icon_minitime14.04.10 16:18

nurgül demiş ki:
Başarılı insanları diğer insanlardan ayıran özelliklerden biri de tutumlarıdır.

Başarısız olduğumu hisssettiğimde;

„YaşamYaşam bana bir şeyler mi anlatmak istiyorsun?“ Virgul bana bir şeyler mi anlatmak istiyorsun?“ Derim.
Çünkü...
BaşarısızlıkYaşam bana bir şeyler mi anlatmak istiyorsun?“ Virgul „zamanımı boşa harcadım“ demek değildir;
„Yeniden başlamak için bir nedenim var.“ demektir.
BaşarısızlıkYaşam bana bir şeyler mi anlatmak istiyorsun?“ Virgul „Vazgeçmeliyim“ demek değildir;
„Daha sıkı çalışmalıyım.“ demektir.
BaşarısızlıkYaşam bana bir şeyler mi anlatmak istiyorsun?“ Virgul „Asla başaramayacağım.“ demek değildir;
„Daha sabırlı olmalıyım.“ demektir.
BaşarısızlıkYaşam bana bir şeyler mi anlatmak istiyorsun?“ Virgul „Kendimden ümidimi kestim.“ demek değildir;
„Bir bildiğin var.“ demektir.

John Maxwell
evet daha sıkı çalışmalıyım Yaşam bana bir şeyler mi anlatmak istiyorsun?“ Icon_biggrin

Yaşam bana bir şeyler mi anlatmak istiyorsun?“
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Küfre Düşüren Şeyler
» RAMAZAN OĞLU MAHMUT SAMİ EFENDİ'NİN YAŞAM TARZI (musa topbaş)
» Değme Bana Evlat!..
» Güzel Bir Dua Gibi Geldi Bana
» Bana seni sevmeyi öğret Rabbim