RavzaGul.com
RavzaGul.com
RavzaGul.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RavzaGul.com

KapıAnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Facebook RAVZADAN GELEN SES

3 posters
YazarMesaj
nurgül
Admin
Admin
nurgül

Facebook RAVZADAN GELEN SES Empty
MesajKonu: Facebook RAVZADAN GELEN SES   Facebook RAVZADAN GELEN SES Icon_minitime10.04.10 11:25

[img]Facebook RAVZADAN GELEN SES N1068205060247479882[/img]

[color=green]Arkadaşlar bildiğiniz gibi facede RAVZADAN GELEN SES isimli sayfamız mevcut Ben bu profillleri kapatmak önerisine olumlu bakıp bugün yazmadım.Ama sizler ne dersiniz fikirlerinizi söyleyin ona göre hareket ederim ben de Hayırlı Günler.[/color][b]

En son nurgül tarafından 10.04.10 17:26 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
http://nurgulce.blogspot.com
SANCAK
Tasarımcı
Tasarımcı
SANCAK

MesajKonu: Geri: Facebook RAVZADAN GELEN SES   Facebook RAVZADAN GELEN SES Icon_minitime10.04.10 11:38

Nurgül hanım Facebook hesabınızı dondurmak demek tamamen kendinizi silmek demektir. 13 Nisanda hesabınızı tekrar aktif ettiğinizde kişi listeniz ve tüm bilgileriniz silinmiş olacaktır.

Bu Ataistler tarafından çıkartılan Müslümanları Facebookdan uzaklaştırmak için yapılan bir eylem

İspatı vereceğim linke tıklayarak görebilirsiniz

https://www.facebook.com/group.php?gid=111603012193312 TIKLAYINIZ

Sonuç olarak onlardan kaçmak yerine kendi doğru bildiğimiz hizmetlerimize devam etmek en doğru olanıdır. Bu kendi fikrim yinede sizler bilirsiniz

Selam ve dua ile
nurgül
Admin
Admin
nurgül

MesajKonu: Geri: Facebook RAVZADAN GELEN SES   Facebook RAVZADAN GELEN SES Icon_minitime10.04.10 11:49

Ben bunu bilmiyordum sancak kardeşim pek anlamıyorum da zaten bana gelen bir öneri den dolayı yazdmıştım demekki açmak gerekiyor diyorsunuz. Evet baktım verdiğiniz linke gerçekten tuzak
peki insanları uyarmak için ne yapmalıyız
ben açacağım ve yazacağım Allah Razı olsun Uyarınız için
SANCAK
Tasarımcı
Tasarımcı
SANCAK

MesajKonu: Geri: Facebook RAVZADAN GELEN SES   Facebook RAVZADAN GELEN SES Icon_minitime10.04.10 12:26

Facebookda grubunuz yada sayfanız var ise ileti geçerek bilgi verebilirsiniz mağdur olmamaları için...
nurgül
Admin
Admin
nurgül

MesajKonu: Geri: Facebook RAVZADAN GELEN SES   Facebook RAVZADAN GELEN SES Icon_minitime10.04.10 12:32

[b]Bende onuyapmaya çalışıyorum verdiğiniz linki gönderiyorum ama daha sayfada vermedim Facebookta ki sayfamızda vermek uygun olurmu sizce

En son nurgül tarafından 10.04.10 13:21 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
SANCAK
Tasarımcı
Tasarımcı
SANCAK

MesajKonu: Geri: Facebook RAVZADAN GELEN SES   Facebook RAVZADAN GELEN SES Icon_minitime10.04.10 12:49

Sayfa sizleri ait Yönetim sizde istediğiniz konuyu bilgiyi paylaşıp uyarıda bulunabilirsiniz...

karar sizin yani bu konuda
katrenur
Forum Yetkilisi
Forum Yetkilisi
katrenur

MesajKonu: Geri: Facebook RAVZADAN GELEN SES   Facebook RAVZADAN GELEN SES Icon_minitime12.04.10 17:42

sancak kardeş allah razı olsun uyardığın için......
nurgül
Admin
Admin
nurgül

MesajKonu: Geri: Facebook RAVZADAN GELEN SES   Facebook RAVZADAN GELEN SES Icon_minitime12.04.10 18:18

Evet ben de hala o konu için teşekkür edeceğim kendisine sancak teşekkür ediyorum.İki kere hemde çünkü yazdığın yazıyı da aynen herkese gönderdim.İzin almadım ama vereceğini tahmin ettim şimdi birde bana sancak kızarmış neden benden izinsiz benim yazımı gönderdin diye ne dersin sancak olurmu öyle bir şey kızarmısın?
SANCAK
Tasarımcı
Tasarımcı
SANCAK

MesajKonu: Geri: Facebook RAVZADAN GELEN SES   Facebook RAVZADAN GELEN SES Icon_minitime12.04.10 18:47

Hayır abla kızılırmı Smile Amacımız kimse zarar görmeden güvenli bir şekilde Facebook kullanabilsin. Gerçi amerika yapımı bir site ne kadar güvenli orası ayrı tartışılır. Kişisel bilgilerinizi fazla orlarda kullanmayınız. Adres telefon msn adresleri gibi bilgileri gizli tutmanızı önemle bilginize sunarım...

Selam ve dua ile
nurgül
Admin
Admin
nurgül

MesajKonu: Geri: Facebook RAVZADAN GELEN SES   Facebook RAVZADAN GELEN SES Icon_minitime12.04.10 19:02

Allah Razı olsun kişisel bilgilerim yok .Ama yinede uyardığın için teşekkür ederim
Dua ile

Facebook RAVZADAN GELEN SES
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MİZANDA AĞIR GELEN ZİKİRLER..
» Anne duasıyla gelen rahmet
» Her Gelen Bir Önceki Kardeşimize Dua Eder mi?
» İLERİ GELEN SOFİLERE GÖRE TASAVVUFUN TARİFİ
» Facebook